13 Eylül 2010 Pazartesi

Canlandıranlar Yetenek Kampı

Canlandıranlar Yetenek Kampı, 2010 yılı boyunca süren, animasyon eğitimini- üretimini kapsayan 2010 ajansının desteklediği tek animasyon projesi olma özelliğini taşıyor. Berat İlk tarafından 2008 yılından beri yürütülen proje kar amacı gütmeyen, canlandırma sineması ile uğraşanların donanım kazanmasını, teknik açıdan daha kaliteli üretimler yapılmasını ve Türkiye’de yapılan çalışmaların arşivlenmesini hedeflemektedir.

2010-2011 döneminde de devam etmesi planlanan projenin destek bulması ve atölyelere animasyonla ilgilenenlerin katılımının sağlanması için tanıtımının yapılması üzerinde durulan noktalardan biri. Bu sebeple biz de 2010 AKB Ajansı Gönüllü Programı olarak Canlandıranlar Yetenek Kampı (CYK)’nın çeşitli iletişim ağları kullanılarak tanıtımlarının yapılması ve kamuoyuna duyurulması için çalışmaktayız.

Projenin en önemli özelliklerinden biri tüm atölyelerin ücretsiz olarak verilmiş olması ve www.canlandıranlar.com adresinin arşiv bölümünde kayıtlı olarak tutulup herkesin yararlanmasını sağlamasıdır. Atölyeler sonunda katılımcıların ürettiği projeler arasından seçici kurul tarafından 3 proje seçildi. Haziran ayında toplam 6 projenin çekim hazırlıkları başladı. Aralık ayında ise çekimi yapılan filmlerin gösteriminin yapılması ve çeşitli uluslar arası film festivallerine gönderilmesi planlanmakta.

http://www.canlandiranlar.com

10 yorum:

kenan dedi ki...

harika yayın yapıyorsunuz başarılar dilerim

Devremülk dedi ki...

evet yayın gerçekten iyi

Kate dedi ki...

Hi,
Liked your blog a lot :). I don't want to spam, but a small request. Am having a kindle blog on my own and was wondering if you can help me drive traffic by including a link of it in your blog. (http://amazon-kindle-deals.blogspot.com/)

thanks
Kate

grand özgül termal tatil köyü dedi ki...

aynı zamanda kaliteli ve ilgi çekici...

Hayal Kahvem dedi ki...

Selam, ne hoş bir blogmuş. Uzun zamandır neden ara verildi acaba?
Merak ettim.

AMATÖR KÜLTÜR.NET dedi ki...

Umarız sinemanın gelişmesi için bu tür faliyetler devam eder ayrıca yayınınız için tebrik ediyorum..

Adsız dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
" les minnie'S " dedi ki...

Cok guzel bir post !

http://leblogdesminnies.blogspot.fr/2014/05/near-river.html

iş elbiseleri dedi ki...

evet evet güzel paylaşımlar var

Unknown dedi ki...

Merhaba http://pismisfikirler.blogspot.com.tr/ blogumu takıbe alırsanız sevınırım :)