22 Haziran 2008 Pazar

J.J. Abrams'tan yeni dizi: FRINGE


Alias, Lost, Cloverfield gibi yapımların arkasındaki isimi hepimiz biliyoruz; J.J. Abrams... İşte bu abinin de aralarında bulduğu bir ekipten yep yeni bir dizi geliyor FOX TV'ye.

Dizimizin adı Fringe. 10 milyon dolara mal edilen pilot bölümü, geçenlerde yayımlandı. Süresi 90 dakika kadar ve daha ilk sahnesinden sonra "Oha lan! Neler oluyor!" dedirtebiliyor.
Dizi, Lost gibi bir geçmişe, bir şimdiki zamana, bir gelecek zamana gidecek gibi gözükmüyor pilot bölümüne bakarak. Ama bir o kadar gizemli ve çarpıcı bir dizi Fringe. Bol bol görsel efektlere sahip ve fena da değiller. Oyunculuk da keza öyle. Ne çok iyiler ne de kötüler. Özellikle Joshua Jackson'dan sonraki bölümlerde güzel
performas bekliyorum.
Dizinin start vereceği tarih 26 Ağustos 2008. O güne kadar pilot bölümüyle idare edeceğiz :)


Download Link (alıntıdır):

Fringe.S01E01.DVDSCR.XviD-MEDiEVAL

Alt yazı için Tıklayınız.
Detaylı bilgi için:
1 yorum:

Sinan dedi ki...

I believe Rudy de Haas (Murphy) has room in his museum at the moment - why not apply?

I bet Kinect will not be magical either.

sesli sohbet - kaliteli sohbet could have made sohbet et - kameralı sohbet magical if they wanted to, they could have hired a man in a turtleneck to give a magical presentation and BAM... a islami sohbet - bedava chat Event (maybe a mirc sohbet product too, who knows.)

video izle would have been much cheaper to cet too. No wonder cinsellik sohbet overtaking chat, chat kanalları dini sohbet end mynet- sohbet kanalları know where NOT to spend their money. chat siteleri - sohbet odaları - cinsel sohbet - mirc - mirc indir - mirc - turkce mirc - muhabbet