5 Ağustos 2008 Salı

Dedikodu: BATMAN 3'e efsane isimler?


İngilitere'nin Daily Telegraph gazetesinin "güvenilir kaynaklarına" göre yeni Batman için, Warner Bros ünlü isimleri kapmaya çalışıyormuş.


Riddler için Johnny Depp
Penguin için Philip Seymour Hoffman
Catwoman için de Angelia Jolie... dedikodusu şu sıralar gündemde. Bence muhteşem olabilir, olmayabilir de (bkz. Read Madrid futbol takımı)... Zamanla göreceğiz.

4 yorum:

Erdemrocks dedi ki...

Nolan zamanında Penguin için hiç düşünmediğim bir karakter demişti, kendisinden ısrarla Man-Bat bekleyen dünyadaki tek insanım.

C-none dedi ki...

birincisi, Read Madrid diye bir takım yok, Real Madrid o :)

ikincisi P.S.Hoffman en son izlediğim Before the Devil Knows You Are Dead ve The Savages isimli filmlerden sonra gözümde "tanrısal derecede iyi oyuncu" statüsüne yerleşmiş bulunmakta zaten, Penguin rolünde görmek ve akabinde bi sigara iki ekmek falan yani..

oinone dedi ki...

nolan pengueni dusunse iyi eder, bence en dramatik en ilgi cekici karakterlerden biri batmanin dunyasinda.. sam raimi de venoma sicak bakmiyodu hic zamaninda ama sonunda kadroya dahil oldu.(gerci pek basarili olmadi o ayri mevzu)

angelina jolieden de baydik artik. her filminde ayri bi catwoman o zaten. daha alisilmadik bi yuz koysunlar. sienna millera bile raziyim.

Sinan dedi ki...

I believe Rudy de Haas (Murphy) has room in his museum at the moment - why not apply?

I bet Kinect will not be magical either.

sesli sohbet - kaliteli sohbet could have made sohbet et - kameralı sohbet magical if they wanted to, they could have hired a man in a turtleneck to give a magical presentation and BAM... a islami sohbet - bedava chat Event (maybe a mirc sohbet product too, who knows.)

video izle would have been much cheaper to cet too. No wonder cinsellik sohbet overtaking chat, chat kanalları dini sohbet end mynet- sohbet kanalları know where NOT to spend their money. chat siteleri - sohbet odaları - cinsel sohbet - mirc - mirc indir - mirc - turkce mirc - muhabbet